Plujte s námi!

 

Dovolená na míru

Nevyhovují vám okružní plavby? Chcete navštívit určité místo? Nechcete trávit čas v přelidněných turistických rezortech, být uvázaní na jednom místě a chcete prožít svoji dovolenou aktivně prozkoumávánim nádherného vnitrozemí karibských ostrovů?

Máme pro vás řešení. Nabízíme vám levné ubytování u nás na lodi. Poskytneme vám dopravu lodí a ubytování na vámi vysněný ostrov nebo ostrovy a počkáme, dokud se nenabažíte krás tropické džungle, příjemně chladivých vod místních vodopádů, obdivování se pestrobarevnosti a rozmanitosti místního ptactva, fauny a zejména prehistorického vzhledu leguánů a dalsich plazů …. A ve zbývajícím čase můžete po únavném putování odpočívat na opuštěných písčitých plážích lemovaných palmovými háji.

Šnorchlujete? O rozmanitosti podmořského života kříšťálově průzračného moře se snad ani není potřeba zmiňovat. Tolik druhů ryb všech tvarů a velikostí, tichá krása korálových útesů a ladnost pod vodou plujících želv. To je Karibik a čeká už jenom na vás.

Můžete si pronajmout auto, dělat výšlapy, šnorchlovat na korálových útesech, ochutnávat místní skvělý karibský rum, cokoliv se vám zachce. A až vás to na některém ostrově přestane bavit, stačí dát pokyn posádce a přesuneme se o ostrov dál. Záleží jen na vás, kolik máte času a co si přejete vidět a prožít.

Rádi vám poskytneme informace o daných oblastech a můžeme být nápomocni i jako průvodci.

Přibližná cena za osobu na noc : 30 Euro

V této ceně je zahrnuto :

Služby kapitána (cestovního průvodce), zaškolení řízení plachetnice, ovládání plachet a kotvení, orientace v námořních mapách v případě zájmu, nafukovací člun tzv. dingy s přívěsným motorem, zapůjčení ložního prádla, polštáře, prostěradla, použití rybářského prutu, kuchyňské náčiní, příbory, taliře apod., chladnička, provozní náklady: amortizace, závěrčný úklid …

V ceně není zahrnuto:

Letenky, doprava z letiště a zpět, vstupní a celní poplatky, plyn, sladká voda, stravování a nápoje, vyprání zapůjčených lůškovin, hygienické a opalovací potřeby, výlety, zapůjčeni auta, vybavení na šnorchlování a potápění, návnady na rybaření, olůvka apod., cestovní pojištění a pojištění proti úrazu …

Další informace o cenách najdete Zde